Ładowanie...

Gliwice (Wojska Polskiego) SPRZEDAŻ

4.200.000,00 zł
śląskie, Generała Józefa Sowińskiego, Gliwice, Polska

Proponujemy do zakupu nieruchomość położoną w centralnej części Gliwic, w dzielnicy przemysłowo – usługowo – magazynowej, oddalonej ok. 3 km od Rynku, przy ul. Sowińskiego.
Odległość od wjazdu na autostradę A4 wynosi 7 km, natomiast do węzła autostradowego „Gliwice – Sośnica” (A1/A4) – największego skrzyżowania autostrad w Polsce 11 km, KSSE – podstrefa Gliwice oddalona jest zaledwie 4,5 km.
Nieruchomość ta jest w kształcie regularnym, składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 1,4 ha, dostępne są wszystkie media oraz posiada bezpośredni dostęp do ulicy Sowińskiego.
W MPZP podstawowe przeznaczenie tej nieruchomości to usługi różne – oznaczenie 2UN i 28 U. Gliwice to miasto zamieszkiwane przez ponad 180 tys. mieszkańców, znajduje się tu największa z czterech podstref Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) – 981 ha, z czego 378 ha na terenie Gliwic.
W Gliwicach znajdują się fabryki i centra magazynowe przemysłu motoryzacyjnego, chemicznego, elektronicznego, budowlanego i logistyki.
Jest tu także Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, a także Politechnika Śląska – jedna z największych uczelni technicznych w kraju.
Wszystko to sprawia, iż nieruchomość, którą proponujemy do zakupu jest niezwykle atrakcyjna dla inwestorów ceniących sobie aktywny rozwój prowadzonego biznesu oraz jego stabilność.
Podana cena jest ceną netto

Udostępnij:

Cena 4.200.000,00 zł

Obszar:  14000 m2 

Typ:  Działka - sprzedaż

Pokoje: 

Piętro: 

Garaże: 

Status:  Sprzedaż

ID Nieruchomości:  4560

Dostępne od:  2017-06-27

Stan:  niezabudowane

Media:  wodociąg komunalny, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, telefon, siła

Dojazd:  droga asfaltowa

Kształt:  prostokąt

Długość:  280 m

Szerokość:  50 m

Przeznaczenie:  inwestycja

Udostępnij:

504 229 670

pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl

Podobne nieruchomości

WYSZUKIWARKA

POLECANE