Ładowanie...

Z nami znajdziesz idealną nieruchomość

Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski „CZERKAWSKI NIERUCHOMOŚCI” nieustannie od ponad kilkunastu lat pomaga mieszkańcom całej Polski znaleźć idealną nieruchomość, niezależnie od tego, czy Klient szuka domu, mieszkania lub działki.

 

Działamy głównie na terenie Śląska, gdzie znajduje się nasze biuro, jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo nieruchomości na terenie całego kraju.

 

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji, bogata oferta, a także szeroki zakres usług pozwoliły nam uzyskać zaufanie wielu klientów. Od momentu powstania biura z naszych usług skorzystało tysiące Klientów, którzy w przeważającej części nieustannie do nas powracają, aby ponownie powierzyć nam przeprowadzenie transakcji kupna, sprzedaży, najmu czy też dzierżawy nieruchomości.


 

 

Stawiamy na profesjonalizm
Wiemy, jak istotne w oferowaniu usług na wysokim poziomie, jest ciągłe poszerzanie wiedzy. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, seminariach czy też wymianie doświadczeń z kolegami z innych biur nieruchomości działających na terenie całego kraju.

 

Powierzając nam przeprowadzenie transakcji, obdarzają nas Państwo ogromnym zaufaniem, dlatego też każda transakcja w naszej firmie jest przeprowadzana lub nadzorowana przez pracownika posiadającego licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

 

Podejmowane przez nas działania zawsze mają na uwadze zadowolenie Klienta oraz uszanowanie jego czasu. Do przeprowadzanych za naszym pośrednictwem transakcji podchodzimy rzetelnie, gwarantując tym samym Państwu bezpieczeństwo w trakcie podejmowanych przez nas czynności.